Hakkımızda

Net - Dia Yazılım Bilişim E-ticaret Hizmetleri Danışmanlığı

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır.

Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde Kalite hizmet anlayışı ve müşteri memnuniyeti için çalışmaktadır.

Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, bilgi teknolojileri sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere daha teknolojik ortamlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, insanımıza modern yaşam biçimleri, şehrimize ve ülkemize de teknolojik yaşam alanları sunmanın çabası içinde yürütüyoruz.

Bölge Müdürlüklerimiz

Ege Bölge Müdürlüğü

0850 303 14 68

0507 663 00 22

info@net-dia.com

Bayraklı  / İzmir

Karadeniz Bölge Müdürlüğü

0850 303 70 56

0553 164 48 86

info@net-dia.com

Atakum / Samsun

WhatsApp chat